Gamintojai

TEKA 1820 501

Nauja prekė

Dviejų rankenėlių, retro stiliaus bide maišytuvas, padengtas atsparia chromo danga.

Smulkiau

Prekę turime sandėlyje

178,50 € su PVM

TEKA 1820 501 – dviejų rankenėlių, retro stiliaus bide maišytuvas, padengtas atsparia chromo danga, iš klasikinės TEKA kolekcijos.

  • Retro stiliaus rankenėlės su keraminiais ventiliais
  • Antikalkinis aeratorius
  • Plačiai reguliuojamas vandens srovės pasvyrimo kampas (iki 40 laipsnių)
  • Be automatinio vožtuvo
  • Nerūdijančio plieno pajungimo žarnelės, 3/8
  • Geriamo vandens sertifikatas
  • Keraminiai TEKA ventiliai
  • 5 metų garantija

TEKA 1820 501 modelis - tai dviejų rankenėlių, retro stiliaus bide maišytuvas, padengtas atsparia chromo danga. Unikalaus klasikinio dizaino, amžinai stilingas, patogus naudojimui maišytuvas suteikia Jūsų WC ar vonios kambariui nepakartojamą žavesį.

TEKA maišytuvai gaminami tik iš aukščiausios kokybės žalvario arba aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno. Maišytuvai pagaminti iš žalvario, galvaniniu būdu, padengiami atsparia chromo danga. Maišytuvų gamybai naudojamos medžiagos, tinkančios sąlyčiui su geriamu vandeniu ir sertifikuotos geriamo vandens sertifikatu.

TEKA maišytuvuose yra antikalkinis aeratorius, sulaikantis rūdis, smėlį ir vandenyje susidarančias kalkių nuosėdas, mažinantis vandens sunaudojimą. Vanduo, tekantis pro Teka aeratorių, suteikia lengvumo ir švelnumo pojutį, eliminuoja vandens taškymą.

TEKA maišytuvuose montuojamos naujos kartos aukščiausios kokybės ventiliai, gaminami iš aukščiausios kokybės medžiagų. TEKA ventiliuose naudojamos labai aukšto atsparumo ir ilgaamžiškumo keraminės plokštelės. Teka ventiliai atlaiko 50 barų vandens spaudimą (leidžiamas vandens spaudimas butuose,- nedaugiau kaip 4 barai). TEKA, garantuodama dvigubą kokybės kontrolę, 100 proc. maišytuvų ventilių testuoja 3 kartus. Maišytuvo ventiliui , kaip ir maišytuvui suteikiama 5 metų garantija. Naudojantis maišytuvu su keraminiais ventiliais, būtina turėti prieš maišytuvą sumontuotą mechaninį filtrą.

Teisingai eksploatuojant TEKA gaminius, jų naudojimo ilgaamžiškumas 2,5 karto viršija Europos sąjungos nustatytas normas.

Sumontuoti TEKA maišytuvą yra paprasta ir greita.

Teka - tai produktų gausa, kurią apima virtuvės, vonios ir kt. įranga. Kompanija buvo sukurta 1924m. Vokietijoje. Šiuo metu kompanija turi 23 gamyklas per 110 šalių ir daugiau nei 100 milijonų jų produktų vartotojų visame pasaulyje.

Teka prekės ženklas, priklauso nuo kokybės, technologijų ir naujovių. „Teka“ produktai yra žinomi visame pasaulyje dėl jų patikimumo, efektyvumo ir tikslumo. Šiandien, praėjus beveik 100 metų istorijai, „Teka“ visapusiškai dirba, kad visiems savo produktams suteiktų geriausias funkcijas ir dizainą, kad kiekviename etape būtų pasiekta kompetencija.

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

TEKA 1820 501

TEKA 1820 501

Dviejų rankenėlių, retro stiliaus bide maišytuvas, padengtas atsparia chromo danga.