TEKA ALAIOR 402 DS

Nauja prekė

Aukštos klasės dušo sistema su maišytuvu.

Smulkiau

376,00 € su PVM

TEKA ALAIOR 402 DS - aukštos klasės dušo sistema su maišytuvu ALAIOR 402 DS
         

  • Integruotas automatinis perjungėjas
  • Apvalus, reguliuojamas teleskopinis dušo galvos laikiklis:

Minimalus aukštis  – 800 mm

Maksimalus aukštis – 1300 mm

  • Antikalknė stacionari dušo galva DISK II su kalkes šalinančiais purkštukais (galvos dydis 200 mm)
  • Dušo galvutė Stick su antikalkiniais elementais
  • Aukštos kokybės metalinė dušo žarnelė (ilgis 1,5 m)
  • Dušo galvutės reguliuojamas laikiklis
  • Atbulinis vožtuvas, grubaus valymo filtriukai

TEKA dušo sistemos - pasižymi savitu dizainu, kurio dėka jūsų vonios kambarys bus stilingas ir modernus. Šios dušo sistemos pasižymi ypatinga kokybe, patikimumu, patogiu ir saugiu naudojimu. TEKA dušo sistemos yra komplektuojamos su reguliuojamu teleskopiniu dušo laikikliu, stacionaria dušo galva, antikalkine dušo galvute, bei dušo maišytuvu . Termostatiniai dušo maišytuvai turi vandens srauto reguliavimo rankenėlę, pageidaujamos temperatūros nustatymo rankenėlę, bei apsaugą. Dušo sistemų dušo galvos ir galvutės gaminamos tik su kalkes šalinančiais purkštukais, kurių pagalba susikaupusios kalkių nuosėdos lengvai pašalinamos nuo dušo galvos ar galvutės paviršiaus. TEKA ypatingą dėmesį skiria  dušo sistemų saugumui. Naudojantis TEKA dušo sistemomis su saugaus prisilietimo sistema, būsite apsaugoti nuo apsiplikymo karštu vandeniu ar prisilietimo prie karšto dušo maišytuvo korpuso. TEKA dušo sistemos yra greitai ir lengvai instaliuojamos. TEKA dušo sistemos, maišytuvai ir kitos komplektuojančios dalys gaminamos tik iš aukščiausios kokybės žalvario, aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno ir termoplastiko.

Teka - tai produktų gausa, kurią apima virtuvės, vonios ir kt. įranga. Kompanija buvo sukurta 1924m. Vokietijoje. Šiuo metu kompanija turi 23 gamyklas per 110 šalių ir daugiau nei 100 milijonų jų produktų vartotojų visame pasaulyje.

Teka prekės ženklas, priklauso nuo kokybės, technologijų ir naujovių. „Teka“ produktai yra žinomi visame pasaulyje dėl jų patikimumo, efektyvumo ir tikslumo. Šiandien, praėjus beveik 100 metų istorijai, „Teka“ visapusiškai dirba, kad visiems savo produktams suteiktų geriausias funkcijas ir dizainą, kad kiekviename etape būtų pasiekta kompetencija.

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

TEKA ALAIOR 402 DS

TEKA ALAIOR 402 DS

Aukštos klasės dušo sistema su maišytuvu.