TEKA ALAIOR XL 402 TDS

Nauja prekė

Aukščiausios klasės  termostatinė dušo sistema su termostatiniu dušo maišytuvu.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

546,00 € su PVM

TEKA ALAIOR XL 402 TDS - aukščiausios klasės termostatinė dušo sistema su termostatiniu dušo maišytuvu.

  • Termostatinis dušo maišytuvas su saugios temperatūros viršijimo ribojimu (38 laipsniai)
  • Saugaus prisilietimo sistema
  • Integruotas automatinis perjungėjas
  • Apvalus, reguliuojamas teleskopinis dušo stovas su dušo galvos ir dušo galvutės laikikliais:

Minimalus aukštis  – 730 mm

Maksimalus aukštis – 1310 mm

  • Antikalkinė stacionari chromu dengta dušo galva su kalkes šalinančiais purkštukais (galvos dydis 250 mm)
  • 3-jų funkcijų antikalkinė dušo galvutė (galvutės dydis 100 mm)
  • Aukštos kokybės metalinė dušo žarna (ilgis 1,5 m )
  • Dušo galvutės reguliuojamas laikiklis
  • Atbulinis vožtuvas su grubaus valymo filtrais

TEKA dušo sistemos - pasižymi savitu dizainu, kurio dėka jūsų vonios kambarys bus stilingas ir modernus. Šios dušo sistemos pasižymi ypatinga kokybe, patikimumu, patogiu ir saugiu naudojimu. TEKA dušo sistemos yra komplektuojamos su reguliuojamu teleskopiniu dušo laikikliu, stacionaria dušo galva, antikalkine dušo galvute, bei dušo maišytuvu . Termostatiniai dušo maišytuvai turi vandens srauto reguliavimo rankenėlę, pageidaujamos temperatūros nustatymo rankenėlę, bei apsaugą. Dušo sistemų dušo galvos ir galvutės gaminamos tik su kalkes šalinančiais purkštukais, kurių pagalba susikaupusios kalkių nuosėdos lengvai pašalinamos nuo dušo galvos ar galvutės paviršiaus. TEKA ypatingą dėmesį skiria  dušo sistemų saugumui. Naudojantis TEKA dušo sistemomis su saugaus prisilietimo sistema, būsite apsaugoti nuo apsiplikymo karštu vandeniu ar prisilietimo prie karšto dušo maišytuvo korpuso. TEKA dušo sistemos yra greitai ir lengvai instaliuojamos. TEKA dušo sistemos, maišytuvai ir kitos komplektuojančios dalys gaminamos tik iš aukščiausios kokybės žalvario, aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno ir termoplastiko.

Teka - tai produktų gausa, kurią apima virtuvės, vonios ir kt. įranga. Kompanija buvo sukurta 1924m. Vokietijoje. Šiuo metu kompanija turi 23 gamyklas per 110 šalių ir daugiau nei 100 milijonų jų produktų vartotojų visame pasaulyje.

Teka prekės ženklas, priklauso nuo kokybės, technologijų ir naujovių. „Teka“ produktai yra žinomi visame pasaulyje dėl jų patikimumo, efektyvumo ir tikslumo. Šiandien, praėjus beveik 100 metų istorijai, „Teka“ visapusiškai dirba, kad visiems savo produktams suteiktų geriausias funkcijas ir dizainą, kad kiekviename etape būtų pasiekta kompetencija.

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

TEKA ALAIOR XL 402 TDS

TEKA ALAIOR XL 402 TDS

Aukščiausios klasės  termostatinė dušo sistema su termostatiniu dušo maišytuvu.