TEKA UNIVERSE PLUS DS Padidinti

TEKA UNIVERSE PLUS DS

Nauja prekė

Aukštos klasės dušo sistema, be dušo maišytuvo, iš UNIVERSE kolekcijos.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

508,00 € su PVM

TEKA UNIVERSE PLUS DS - aukštos klasės dušo sistema, be dušo maišytuvo, iš UNIVERSE kolekcijos.

Universali dušo sistema tinkama montuoti su bet kurio dušo maišytuvu.

  • Keraminis diverteris
  • Dušo galva su kalkes šalinančiais purkštukais
  • Rankinio dušo galvutė su kalkes šalinančiais purkštukais
  • Jungiamoji lanksti, metalinė žarna (ilgis 0,8 m ) sistemos jungimui su maišytuvu
  • Sustiprinta lanksti, metalinė žarna (ilgis 1,5 m ) rankiniam dušui
  • Dėmesio: dušo sistema komplektuojama be dušo maišytuvo

TEKA dušo sistemos - pasižymi savitu dizainu, kurio dėka jūsų vonios kambarys bus stilingas ir modernus. Šios dušo sistemos pasižymi ypatinga kokybe, patikimumu, patogiu ir saugiu naudojimu. UNIVERSE dušo sistemos yra komplektuojamos su reguliuojamu teleskopiniu arba nereguliuojamu dušo laikikliu, montuojama arba vientisa dušo galva, rankiniu dušu, bei jungiamosiomis žarnomis . Šios sistemos gali būti jungiamos prie bet kurio atskirai sumontuoto dušo maišytuvo. Dušo sistemų dušo galvos ir galvutės gaminamos tik su kalkes  šalinančiais purkštukais, kurių pagalba susikaupusios kalkių nuosėdos lengvai pašalinamos nuo dušo galvos ar galvutės paviršiaus. TEKA dušo sistemos yra greitai ir lengvai instaliuojamos, o komplektuojančios dušo sistemos dalys gaminamos tik iš aukščiausios kokybės žalvario, aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno ir termoplastiko.

Teka - tai produktų gausa, kurią apima virtuvės, vonios ir kt. įranga. Kompanija buvo sukurta 1924m. Vokietijoje. Šiuo metu kompanija turi 23 gamyklas per 110 šalių ir daugiau nei 100 milijonų jų produktų vartotojų visame pasaulyje.

Teka prekės ženklas, priklauso nuo kokybės, technologijų ir naujovių. „Teka“ produktai yra žinomi visame pasaulyje dėl jų patikimumo, efektyvumo ir tikslumo. Šiandien, praėjus beveik 100 metų istorijai, „Teka“ visapusiškai dirba, kad visiems savo produktams suteiktų geriausias funkcijas ir dizainą, kad kiekviename etape būtų pasiekta kompetencija.

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

TEKA UNIVERSE PLUS DS

TEKA UNIVERSE PLUS DS

Aukštos klasės dušo sistema, be dušo maišytuvo, iš UNIVERSE kolekcijos.