TEKA TERA 402 DS Padidinti

TEKA TERA 402 DS

Nauja prekė

TEKA dušo sistema.

Smulkiau

Prekę turime sandėlyje

523,00 € su PVM

TEKA TERA 402 DS - aukščiausios klasės TEKA dušo sistema.

  • Integruotas automatinis perjungėjas
  • Kvadratinis, reguliuojamas teleskopinis stacionarios dušo galvos laikiklis:

Minimalus aukštis – 730 mm

Maksimalus aukštis – 1310 mm

  • Stacionari antikalkinė dušo galva (galvos dydis 279 x 279 mm)
  • Antikalkinė dušo galvutė
  • Sidabro spalvos lanksti, nepersipinanti PVC žarna (ilgis 1,5 m )
  • Antikalkinės dušo galvuės reguliuojamas laikiklis
  • Atbulinis vožtuvas su apsauginiais filtrais

TEKA dušo sistemos - pasižymi savitu dizainu, kurio dėka jūsų vonios kambarys bus stilingas ir modernus. Šios dušo sistemos pasižymi ypatinga kokybe, patikimumu. Dušo sistemų dušo galvos ir galvutės gaminamos tik su kalkes šalinančiais purkštukais, kurių pagalba susikaupusios kalkių nuosėdos lengvai pašalinamos nuo dušo galvos ar galvutės paviršiaus. TEKA ypatingą dėmesį skiria dušo sistemų saugumui. Naudojantis TEKA dušo sistemomis su saugaus prisilietimo sistema, būsite apsaugoti nuo apsiplikymo karštu vandeniu ar prisilietimo prie karšto dušo maišytuvo korpuso. TEKA dušo sistemos yra greitai ir lengvai instaliuojamos. TEKA dušo sistemos, maišytuvai ir kitos komplektuojančios dalys gaminamos tik iš aukščiausios kokybės žalvario, aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno ir termoplastiko.

Teka - tai produktų gausa, kurią apima virtuvės, vonios ir kt. įranga. Kompanija buvo sukurta 1924m. Vokietijoje. Šiuo metu kompanija turi 23 gamyklas per 110 šalių ir daugiau nei 100 milijonų jų produktų vartotojų visame pasaulyje.

Teka prekės ženklas, priklauso nuo kokybės, technologijų ir naujovių. „Teka“ produktai yra žinomi visame pasaulyje dėl jų patikimumo, efektyvumo ir tikslumo. Šiandien, praėjus beveik 100 metų istorijai, „Teka“ visapusiškai dirba, kad visiems savo produktams suteiktų geriausias funkcijas ir dizainą, kad kiekviename etape būtų pasiekta kompetencija.

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

TEKA TERA 402 DS

TEKA TERA 402 DS

TEKA dušo sistema.