TEKA UNIVERSE DS Padidinti

TEKA UNIVERSE DS

Nauja prekė

Aukštos klasės, moderni dušo sistema be maišytuvo.

Smulkiau

Prekę turime sandėlyje

273,00 € su PVM

TEKA UNIVERSE DS - aukštos klasės, moderni dušo sistema be maišytuvo

  • Universali instaliavmo sistema, prie kurios tinka bet koks maišytuvas
  • Keramikinis dušo perjungėjas
  • Stacionari antikalkinė dušo galva 200 mm
  • Stick dušo galvutė
  • Dušo galvutės reguliuojamas laikiklis
  • Aukštos kokybės metalinė dušo žarnelė (ilgis 1,5 m)
  • Metalinė žarnelė maišytuvo pajungimui prie sistemos (800 mm)

TEKA dušo sistemos - pasižymi savitu dizainu, kurio dėka jūsų vonios kambarys bus stilingas ir modernus. Šios dušo sistemos pasižymi ypatinga kokybe, patikimumu. Dušo sistemų dušo galvos ir galvutės gaminamos tik su kalkes šalinančiais purkštukais, kurių pagalba susikaupusios kalkių nuosėdos lengvai pašalinamos nuo dušo galvos ar galvutės paviršiaus. TEKA ypatingą dėmesį skiria dušo sistemų saugumui. Naudojantis TEKA dušo sistemomis su saugaus prisilietimo sistema, būsite apsaugoti nuo apsiplikymo karštu vandeniu ar prisilietimo prie karšto dušo maišytuvo korpuso. TEKA dušo sistemos yra greitai ir lengvai instaliuojamos. TEKA dušo sistemos, maišytuvai ir kitos komplektuojančios dalys gaminamos tik iš aukščiausios kokybės žalvario, aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno ir termoplastiko.

Teka - tai produktų gausa, kurią apima virtuvės, vonios ir kt. įranga. Kompanija buvo sukurta 1924m. Vokietijoje. Šiuo metu kompanija turi 23 gamyklas per 110 šalių ir daugiau nei 100 milijonų jų produktų vartotojų visame pasaulyje.

Teka prekės ženklas, priklauso nuo kokybės, technologijų ir naujovių. „Teka“ produktai yra žinomi visame pasaulyje dėl jų patikimumo, efektyvumo ir tikslumo. Šiandien, praėjus beveik 100 metų istorijai, „Teka“ visapusiškai dirba, kad visiems savo produktams suteiktų geriausias funkcijas ir dizainą, kad kiekviename etape būtų pasiekta kompetencija.

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

TEKA UNIVERSE DS

TEKA UNIVERSE DS

Aukštos klasės, moderni dušo sistema be maišytuvo.