TEKA CUADRO DS

Nauja prekė

Moderni, aukščiausios klasės dušo sistema be dušo maišytuvo.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

465,00 € su PVM

TEKA CUADRO DS - moderni, aukščiausios klasės dušo sistema be dušo maišytuvo:

  • Galimybė prijungti bet kurį dušo ar vonios/dušo maišytuvą
  • Keraminis dušo perjungėjas
  • Stacionari kvadratinė dušo galva su antikalkiniais elementais (galvos dydis 200 x 200 mm)
  • Dušo galvutė su antikalkiniais elementais
  • Dušo galvutės reguliuojamas laikiklis
  • Aukštos kokybės, lanksti, sustiprinta metalinė dušo žarna (ilgis 1,5 m)
  • Lanksti, jungiamoji metalinė žarna maišytuvo pajungimui prie sistemos (800 mm)

TEKA dušo sistemos - pasižymi savitu dizainu, kurio dėka jūsų vonios kambarys bus stilingas ir modernus. Šios dušo sistemos pasižymi ypatinga kokybe, patikimumu. Dušo sistemų dušo galvos ir galvutės gaminamos tik su kalkes šalinančiais purkštukais, kurių pagalba susikaupusios kalkių nuosėdos lengvai pašalinamos nuo dušo galvos ar galvutės paviršiaus. TEKA ypatingą dėmesį skiria dušo sistemų saugumui. Naudojantis TEKA dušo sistemomis su saugaus prisilietimo sistema, būsite apsaugoti nuo apsiplikymo karštu vandeniu ar prisilietimo prie karšto dušo maišytuvo korpuso. TEKA dušo sistemos yra greitai ir lengvai instaliuojamos. TEKA dušo sistemos, maišytuvai ir kitos komplektuojančios dalys gaminamos tik iš aukščiausios kokybės žalvario, aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno ir termoplastiko.

 

Teka - tai produktų gausa, kurią apima virtuvės, vonios ir kt. įranga. Kompanija buvo sukurta 1924m. Vokietijoje. Šiuo metu kompanija turi 23 gamyklas per 110 šalių ir daugiau nei 100 milijonų jų produktų vartotojų visame pasaulyje.

Teka prekės ženklas, priklauso nuo kokybės, technologijų ir naujovių. „Teka“ produktai yra žinomi visame pasaulyje dėl jų patikimumo, efektyvumo ir tikslumo. Šiandien, praėjus beveik 100 metų istorijai, „Teka“ visapusiškai dirba, kad visiems savo produktams suteiktų geriausias funkcijas ir dizainą, kad kiekviename etape būtų pasiekta kompetencija.

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

TEKA CUADRO DS

TEKA CUADRO DS

Moderni, aukščiausios klasės dušo sistema be dušo maišytuvo.