TEKA LER 402 TDS Padidinti

TEKA LER 402 TDS

Nauja prekė

Aukščiausios klasės termostatinė dušo sistema su termoistatiniu dušo maišytuvu.

Smulkiau

Prekę turime sandėlyje

357,00 € su PVM

TEKA LER 402 TDS - aukščiausios klasės termostatinė dušo sistema su termoistatiniu dušo maišytuvu, iš naujos dušo sistemų kolekcijos:

  • Termostatinis dušo maišytuvas su saugios temperatūros viršijimo ribojimu (38 laipsniai)
  • Saugaus prisilietimo sistema
  • Integruotas automatinis dušo perjungėjas
  • Apvalus, reguliuojamas teleskopinis dušo stovas su stacionaria dušo galva ir dušo galvutės laikikliu:

Minimalus aukštis – 730 mm

Maksimalus aukštis – 1310 mm

  • Kvadratinė dušo galva ABS su kalkes šalinančiais purkštukais (galvos dydis 200 x 200 mm)
  • Vienos funkcijos antikalkinė dušo galvutė, 80 mm
  • Sidabro spalvos lanksti, nepersipinanti PVC žarna (ilgis 1,5 m )
  • Reguliuojamas dušo galvutės laikiklis
  • Atbulinis vožtuvas su grubaus valymo filtrais

TEKA dušo sistemos - pasižymi savitu dizainu, kurio dėka jūsų vonios kambarys bus stilingas ir modernus. Šios dušo sistemos pasižymi ypatinga kokybe, patikimumu, patogiu ir saugiu naudojimu. TEKA dušo sistemos yra komplektuojamos su reguliuojamu teleskopiniu dušo laikikliu, stacionaria dušo galva, antikalkine dušo galvute, bei dušo maišytuvu . Termostatiniai dušo maišytuvai turi vandens srauto reguliavimo rankenėlę, pageidaujamos temperatūros nustatymo rankenėlę, bei apsaugą. Dušo sistemų dušo galvos ir galvutės gaminamos tik su kalkes šalinančiais purkštukais, kurių pagalba susikaupusios kalkių nuosėdos lengvai pašalinamos nuo dušo galvos ar galvutės paviršiaus. TEKA ypatingą dėmesį skiria dušo sistemų saugumui. Naudojantis TEKA dušo sistemomis su saugaus prisilietimo sistema, būsite apsaugoti nuo apsiplikymo karštu vandeniu ar prisilietimo prie karšto dušo maišytuvo korpuso. TEKA dušo sistemos yra greitai ir lengvai instaliuojamos. TEKA dušo sistemos, maišytuvai ir kitos komplektuojančios dalys gaminamos tik iš aukščiausios kokybės žalvario, aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno ir termoplastiko.

Teka - tai produktų gausa, kurią apima virtuvės, vonios ir kt. įranga. Kompanija buvo sukurta 1924m. Vokietijoje. Šiuo metu kompanija turi 23 gamyklas per 110 šalių ir daugiau nei 100 milijonų jų produktų vartotojų visame pasaulyje.

Teka prekės ženklas, priklauso nuo kokybės, technologijų ir naujovių. „Teka“ produktai yra žinomi visame pasaulyje dėl jų patikimumo, efektyvumo ir tikslumo. Šiandien, praėjus beveik 100 metų istorijai, „Teka“ visapusiškai dirba, kad visiems savo produktams suteiktų geriausias funkcijas ir dizainą, kad kiekviename etape būtų pasiekta kompetencija.

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

TEKA LER 402 TDS

TEKA LER 402 TDS

Aukščiausios klasės termostatinė dušo sistema su termoistatiniu dušo maišytuvu.