TEKA EXO 402 TDS

Nauja prekė

Aukščiausios klasės termostatinė dušo sistema su termostatiniu dušo maišytuvu.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

391,00 € su PVM

TEKA EXO 402 TDS - aukščiausios klasės termostatinė dušo sistema su termostatiniu dušo maišytuvu:

  • Termostatinis dušo maišytuvas su saugios temperatūros viršijimo ribojimu ( 38 laipsniai)
  • Saugaus prisilietimo sistema
  • Integruotas automatinis dušo perjungėjas

  • Apvalus, reguliuojamas teleskopinis dušo stovas su stacionaria dušo galva ir dušo galvutės laikikliu:

Minimalus aukštis – 800 mm

Maksimalus aukštis – 1300 mm

  • Stacionari ypač plona dušo galva su kalkes šalinančiais purkštukais (galvos dydis 300 mm)
  • 3-jų funkcijų dušo galvutė su antikalkiniais elementais, 300 mm
  • Sidabro spalvos lanksti, nepersipinanti PVC žarna (ilgis 1,5 m)
  • Reguliuojamas dušo galvutės laikiklis
  • Atbulinis vožtuvas su grubaus valymo filtrais

TEKA dušo sistemos - pasižymi savitu dizainu, kurio dėka jūsų vonios kambarys bus stilingas ir modernus. Šios dušo sistemos pasižymi ypatinga kokybe, patikimumu, patogiu ir saugiu naudojimu. TEKA dušo sistemos yra komplektuojamos su reguliuojamu teleskopiniu dušo laikikliu, stacionaria dušo galva, antikalkine dušo galvute, bei dušo maišytuvu . Termostatiniai dušo maišytuvai turi vandens srauto reguliavimo rankenėlę, pageidaujamos temperatūros nustatymo rankenėlę, bei apsaugą. Dušo sistemų dušo galvos ir galvutės gaminamos tik su kalkes šalinančiais purkštukais, kurių pagalba susikaupusios kalkių nuosėdos lengvai pašalinamos nuo dušo galvos ar galvutės paviršiaus. TEKA ypatingą dėmesį skiria dušo sistemų saugumui. Naudojantis TEKA dušo sistemomis su saugaus prisilietimo sistema, būsite apsaugoti nuo apsiplikymo karštu vandeniu ar prisilietimo prie karšto dušo maišytuvo korpuso. TEKA dušo sistemos yra greitai ir lengvai instaliuojamos. TEKA dušo sistemos, maišytuvai ir kitos komplektuojančios dalys gaminamos tik iš aukščiausios kokybės žalvario, aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno ir termoplastiko.

 

Teka - tai produktų gausa, kurią apima virtuvės, vonios ir kt. įranga. Kompanija buvo sukurta 1924m. Vokietijoje. Šiuo metu kompanija turi 23 gamyklas per 110 šalių ir daugiau nei 100 milijonų jų produktų vartotojų visame pasaulyje.

Teka prekės ženklas, priklauso nuo kokybės, technologijų ir naujovių. „Teka“ produktai yra žinomi visame pasaulyje dėl jų patikimumo, efektyvumo ir tikslumo. Šiandien, praėjus beveik 100 metų istorijai, „Teka“ visapusiškai dirba, kad visiems savo produktams suteiktų geriausias funkcijas ir dizainą, kad kiekviename etape būtų pasiekta kompetencija.

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

TEKA EXO 402 TDS

TEKA EXO 402 TDS

Aukščiausios klasės termostatinė dušo sistema su termostatiniu dušo maišytuvu.