TEKA COR 202 DS Padidinti

TEKA COR 202 DS

Nauja prekė

Aukščiausios klasės vonios/dušo sistema su vonios dušo maišytuvu.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

291,00 € su PVM

TEKA COR 202 DS - aukščiausios klasės vonios/dušo sistema su vonios dušo maišytuvu:

  • Vonios – dušo maišytuvas
  • Automatinis dušo perjungėjas
  • Reguliuojamas, apvalus, teleskopinis dušo stovas su stacionaria dušo galva ir dušo galvutės laikikliu:

Minimalus aukštis – 960 mm

Maksimalus aukštis – 1338 mm

  • Stacionari apvali dušo galva su kalkes šalinančiais purkštukais (200 mm skersmens)
  • Trijų funkcijų dušo galvutė su antikalkiniais elementais
  • Aukštos kokybės lanksti, metalinė dušo žarna (ilgis 1,5 m)
  • Reguliuojamas dušo galvutės laikiklis

TEKA dušo sistemos - pasižymi savitu dizainu, kurio dėka jūsų vonios kambarys bus stilingas ir modernus. Šios dušo sistemos pasižymi ypatinga kokybe, patikimumu. Dušo sistemų dušo galvos ir galvutės gaminamos tik su kalkes šalinančiais purkštukais, kurių pagalba susikaupusios kalkių nuosėdos lengvai pašalinamos nuo dušo galvos ar galvutės paviršiaus. TEKA ypatingą dėmesį skiria dušo sistemų saugumui. Naudojantis TEKA dušo sistemomis su saugaus prisilietimo sistema, būsite apsaugoti nuo apsiplikymo karštu vandeniu ar prisilietimo prie karšto dušo maišytuvo korpuso. TEKA dušo sistemos yra greitai ir lengvai instaliuojamos. TEKA dušo sistemos, maišytuvai ir kitos komplektuojančios dalys gaminamos tik iš aukščiausios kokybės žalvario, aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno ir termoplastiko.

Teka - tai produktų gausa, kurią apima virtuvės, vonios ir kt. įranga. Kompanija buvo sukurta 1924m. Vokietijoje. Šiuo metu kompanija turi 23 gamyklas per 110 šalių ir daugiau nei 100 milijonų jų produktų vartotojų visame pasaulyje.

Teka prekės ženklas, priklauso nuo kokybės, technologijų ir naujovių. „Teka“ produktai yra žinomi visame pasaulyje dėl jų patikimumo, efektyvumo ir tikslumo. Šiandien, praėjus beveik 100 metų istorijai, „Teka“ visapusiškai dirba, kad visiems savo produktams suteiktų geriausias funkcijas ir dizainą, kad kiekviename etape būtų pasiekta kompetencija.

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

TEKA COR 202 DS

TEKA COR 202 DS

Aukščiausios klasės vonios/dušo sistema su vonios dušo maišytuvu.