Gamintojai

TEKA INCA PRO 402 TDS

Nauja prekė

Aukščiausios klasės, moderni termostatinė dušo sistema, su termostatiniu dušo maišytuvu.

Smulkiau

281,00 € su PVM

TEKA INCA PRO 402 TDS - aukščiausios klasės, moderni termostatinė dušo sistema, su termostatiniu dušo maišytuvu, viena iš naujesnių TEKA dušo sistemų:

  • Termostatinis dušo maišytuvas su saugios temperatūros viršijimo ribojimu (38 laipsniai)
  • Integruotas automatinis dušo perjungėjas
  • Apvalus, reguliuojamas teleskopinis dušo stovas su stacionaria dušo galva ir dušo galvutės laikikliu:

Minimalus aukštis – 730 mm

Maksimalus aukštis – 1310 mm

  • Apvali, metalinė, 2 mm storio dušo galva su kalkes šalinančiais purkštukais (galvos skersmuo 250 mm)
  • Vieno rėžimo rankinio dušo galvutė su kalkes šalinančiais purkštukais
  • Sidabro spalvos lanksti, nepersipinanti PVC žarna (ilgis 1,5 m )
  • Reguliuojamas rankinio dušo laikiklis
  • Atbulinis vožtuvas su apsauginiais filtrais

TEKA dušo sistemos - pasižymi savitu dizainu, kurio dėka jūsų vonios kambarys bus stilingas ir modernus. Šios dušo sistemos pasižymi ypatinga kokybe, patikimumu, patogiu ir saugiu naudojimu. TEKA dušo sistemos yra komplektuojamos su reguliuojamu teleskopiniu dušo laikikliu, montuojama dušo galva, rankiniu dušu, bei dušo maišytuvu (pastaras montuojamas ne visose dušo sistemose) . Termostatiniai dušo maišytuvai turi vandens srauto reguliavimo rankenėlę, pageidaujamos temperatūros nustatymo rankenėlę, bei apsaugą. Dušo sistemų dušo galvos ir galvutės gaminamos tik su kalkes šalinančiais purkštukais, kurių pagalba susikaupusios kalkių nuosėdos lengvai pašalinamos nuo dušo galvos ar galvutės paviršiaus. TEKA ypatingą dėmesį skiria dušo sistemų saugumui. Naudojantis TEKA dušo sistemomis su saugaus prisilietimo sistema, būsite apsaugoti nuo apsiplikymo karštu vandeniu ar prisilietimo prie karšto dušo maišytuvo korpuso. Dušo maišytuvai gaminami su specialiu plastikiniu įdėklu, apsaugančiu nuo aukštos temperatūros neigiamų padarinių. TEKA dušo sistemos yra greitai ir lengvai instaliuojamos. TEKA dušo sistemos, maišytuvai ir kitos komplektuojančios dalys gaminamos tik iš aukščiausios kokybės žalvario, aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno ir termoplastiko.

Teka - tai produktų gausa, kurią apima virtuvės, vonios ir kt. įranga. Kompanija buvo sukurta 1924m. Vokietijoje. Šiuo metu kompanija turi 23 gamyklas per 110 šalių ir daugiau nei 100 milijonų jų produktų vartotojų visame pasaulyje.

Teka prekės ženklas, priklauso nuo kokybės, technologijų ir naujovių. „Teka“ produktai yra žinomi visame pasaulyje dėl jų patikimumo, efektyvumo ir tikslumo. Šiandien, praėjus beveik 100 metų istorijai, „Teka“ visapusiškai dirba, kad visiems savo produktams suteiktų geriausias funkcijas ir dizainą, kad kiekviename etape būtų pasiekta kompetencija.

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

TEKA INCA PRO 402 TDS

TEKA INCA PRO 402 TDS

Aukščiausios klasės, moderni termostatinė dušo sistema, su termostatiniu dušo maišytuvu.