Gamintojai

TEKA TAKA 402 DS

Nauja prekė

Aukštos klasės dušo sistema, su vienos rankenėlės dušo maišytuvu.

Smulkiau

Prekę turime sandėlyje

361,00 € su PVM

TEKA TAKA 402 DS - aukštos klasės dušo sistema, su vienos rankenėlės dušo maišytuvu:

  • Vienos rankenėlės dušo maišytuvas
  • Automatinis dušo perjungėjas
  • Apvalus, reguliuojamas teleskopinis dušo stovas su stacionaria dušo galva ir dušo galvutės laikikliu:

Minimalus aukštis – 800 mm

Maksimalus aukštis – 1300 mm

  • Apskrita dušo galva su kalkes šalinančiais purkštukais (skersmuo 250 mm)
  • Trijų rėžimų rankinio dušo galvutė su kalkes šalinančiais purkštukais
  • Sidabro spalvos lanksti, nepersipinanti PVC žarna (ilgis 1,5 m )
  • Rankinio dušo reguliuojamas laikiklis

TEKA dušo sistemos - pasižymi savitu dizainu, kurio dėka jūsų vonios kambarys bus stilingas ir modernus. Šios dušo sistemos pasižymi ypatinga kokybe, patikimumu, patogiu ir saugiu naudojimu. TEKA dušo sistemos yra komplektuojamos su reguliuojamu teleskopiniu dušo laikikliu, montuojama dušo galva, rankiniu dušu, bei dušo maišytuvu (pastaras montuojamas ne visose dušo sistemose) . Šių sistemų dušo maišytuvai turi vieną vandens srauto ir temperatūros reguliavimo rankenėlę. Dušo sistemų dušo galvos ir galvutės gaminamos tik su kalkes šalinančiais purkštukais, kurių pagalba susikaupusios kalkių nuosėdos lengvai pašalinamos nuo dušo galvos ar galvutės paviršiaus. TEKA dušo sistemos yra greitai ir lengvai instaliuojamos, o maišytuvai ir kitos komplektuojančios dušo sistemos dalys gaminamos tik iš aukščiausios kokybės žalvario, aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno ir termoplastiko.

Teka - tai produktų gausa, kurią apima virtuvės, vonios ir kt. įranga. Kompanija buvo sukurta 1924m. Vokietijoje. Šiuo metu kompanija turi 23 gamyklas per 110 šalių ir daugiau nei 100 milijonų jų produktų vartotojų visame pasaulyje.

Teka prekės ženklas, priklauso nuo kokybės, technologijų ir naujovių. „Teka“ produktai yra žinomi visame pasaulyje dėl jų patikimumo, efektyvumo ir tikslumo. Šiandien, praėjus beveik 100 metų istorijai, „Teka“ visapusiškai dirba, kad visiems savo produktams suteiktų geriausias funkcijas ir dizainą, kad kiekviename etape būtų pasiekta kompetencija.

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

TEKA TAKA 402 DS

TEKA TAKA 402 DS

Aukštos klasės dušo sistema, su vienos rankenėlės dušo maišytuvu.