VANDENS FILTRAS Padidinti

VANDENS FILTRAS

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

59,00 € su PVM

Vandens filtras FV 303 K ir FV 304 K maišytuvams.

Įprastame vandentiekio vandenyje yra daug teršalų, chemikalų ir toksinų. Štai kodėl yra vandens filtras, kuris padeda išlaikyti vandenį švaresnį. Vandens filtrų sistema leidžia aprūpinti savo kūną dar švaresniu vandeniu. Tai yra vienas iš sveikiausių būdų rūpintis savo kūnu. Pirkdami filtrą, jūs iš tikrųjų perkate švaresnį vandenį!

Filtras turėtų būti keičiamas maždaug kartą per metus, tačiau jei vandens sunaudojama daugiau nei 5800L per metus, jį reikia pakeisti dažniau.

*Šis filtras gali būti pajungiamas ir prie betkurio kito virtuvinio maišytuvo.

Teka - tai produktų gausa, kurią apima virtuvės, vonios ir kt. įranga. Kompanija buvo sukurta 1924m. Vokietijoje. Šiuo metu kompanija turi 23 gamyklas per 110 šalių ir daugiau nei 100 milijonų jų produktų vartotojų visame pasaulyje.

Teka prekės ženklas, priklauso nuo kokybės, technologijų ir naujovių. „Teka“ produktai yra žinomi visame pasaulyje dėl jų patikimumo, efektyvumo ir tikslumo. Šiandien, praėjus beveik 100 metų istorijai, „Teka“ visapusiškai dirba, kad visiems savo produktams suteiktų geriausias funkcijas ir dizainą, kad kiekviename etape būtų pasiekta kompetencija.

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

VANDENS FILTRAS

VANDENS FILTRAS

Priedai