Dozatorius HF17 Padidinti

Dozatorius HF17

Nauja prekė

Įmontuojamas indų ploviklio arba skysto muilo dozatorius.

Smulkiau

Prekę turime sandėlyje.

38,00 € su PVM

  Indų ploviklio ar muilo dozatorių galima montuoti tiek į plautuvę, tiek į stalviršį. Aplikatorius pagamintas iš žalvario, padengtas chromu, o indas pagamintas iš ABS plastiko, kuris garantuoja jo patvarumą. Patogus papildymas padidina naudojimosi komfortą.

Komplektacijoje yra specialus kaištis ir prailginta žarnelė (iki 1,20m), leidžianti prijungti dozatorių prie didesnės talpos indo, kuri galite pasistatyti tiesiog ant grindų.

  • Plotis - 6,3 cm
  • Aukštis - 18 cm
  • Tūris - 350 ml
  • Apdaila: chromas.

Montavimo diametras nuo 2,6cm iki 4cm.

Teka - tai produktų gausa, kurią apima virtuvės, vonios ir kt. įranga. Kompanija buvo sukurta 1924m. Vokietijoje. Šiuo metu kompanija turi 23 gamyklas per 110 šalių ir daugiau nei 100 milijonų jų produktų vartotojų visame pasaulyje.

Teka prekės ženklas, priklauso nuo kokybės, technologijų ir naujovių. „Teka“ produktai yra žinomi visame pasaulyje dėl jų patikimumo, efektyvumo ir tikslumo. Šiandien, praėjus beveik 100 metų istorijai, „Teka“ visapusiškai dirba, kad visiems savo produktams suteiktų geriausias funkcijas ir dizainą, kad kiekviename etape būtų pasiekta kompetencija.

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Dozatorius HF17

Dozatorius HF17

Įmontuojamas indų ploviklio arba skysto muilo dozatorius.