TEKA COR 205 K

Nauja prekė

TEKA COR 205 K – modernus, dviejų krypčių, potinkinis maišytuvas, su potinkine dalimi, padengtas atsparia chromo danga

Smulkiau

Prekę turime sandėlyje

141,50 € su PVM

TEKA COR 205 K – modernus, dviejų krypčių, potinkinis maišytuvas, su potinkine dalimi, padengtas atsparia chromo danga, iš naujos TEKA kolekcijos.

  • Svirtinė rankenėlė
  • Be dušo komplekto
  • TEKA kasetė su keraminėm plokštelėm
  • Pažangus keraminis dušo perjungėjas
  • Komplektuojama su potinkine dalimi
  • Ypatingai plona apdailinė plokštė
  • Geriamo vandens sertifikatas
  • 5 metų garantija

TEKA COR 205 K modelis - modernus, dviejų krypčių, potinkinis maišytuvas, su potinkine dalimi, be dušo komplekto, padengtas atsparia chromo danga. Maišytuvo potinkinė dalis uždengta ypatingai plona, chromuota, dekoratyvine plokšte. Unikalaus dizaino, šiuolaikiškas ir stilingas, patogus naudojimui maišytuvas suteikia Jūsų vonios kambariui nepakartojamą žavesį.

TEKA maišytuvai gaminami tik iš aukščiausios kokybės žalvario arba aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno. Maišytuvai pagaminti iš žalvario, galvaniniu būdu, padengiami atsparia chromo danga. Maišytuvų gamybai naudojamos medžiagos, tinkančios sąlyčiui su geriamu vandeniu ir sertifikuotos geriamo vandens sertifikatu.

TEKA maišytuvuose montuojamos naujos kartos aukščiausios kokybės kasetės, gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų. TEKA kasetėse naudojamos labai aukšto atsparumo ir ilgaamžiškumo keraminės plokštelės. Teka kasetės atlaiko 50 barų vandens spaudimą (leidžiamas vandens spaudimas butuose,- nedaugiau kaip 4 barai). TEKA, garantuodama dvigubą kokybės kontrolę, 100 proc. maišytuvų kasečių testuoja 3 kartus. Maišytuvo kasetei, kaip ir maišytuvui suteikiama 5 metų garantija. Naudojantis maišytuvu su keramine kasete, būtina turėti prieš maišytuvą sumontuotą mechaninį filtrą.

Teisingai eksploatuojant TEKA gaminius, jų naudojimo ilgaamžiškumas 2,5 karto viršija Europos sąjungos nustatytas normas.

Sumontuoti TEKA maišytuvą yra paprasta ir greita.

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

TEKA COR 205 K

TEKA COR 205 K

TEKA COR 205 K – modernus, dviejų krypčių, potinkinis maišytuvas, su potinkine dalimi, padengtas atsparia chromo danga

22 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: