TEKA 1820 100

Nauja prekė

TEKA 1820 100 – klasikinis, dviejų rankenėlių, retro stiliaus praustuvo maišytuvas, padengtas atsparia chromo danga

Smulkiau

Prekę turime sandėlyje

180,00 € su PVM

TEKA 1820 100 – klasikinis, dviejų rankenėlių, retro stiliaus praustuvo maišytuvas, padengtas atsparia chromo danga, iš klasikinės TEKA kolekcijos.

  • Klasikinės retro stiliaus rankenėlės su keraminiais ventiliais
  • Antikalkinis aeratorius
  • Su automatiniu vožtuvu
  • Nerūdijančio plieno pajungimo žarnelės, 3/8
  • Geriamo vandens sertifikatas
  • Keraminiai, ½ apsisukimo TEKA ventiliai
  • 5 metų garantija

TEKA 1820 100 modelis - klasikinis, dviejų rankenėlių, retro stiliaus praustuvo maišytuvas, kurio korpusas išlietas kartu su čiaupu ir padengtas atsparia chromo danga. Išskirtinio klasikinio dizaino, amžinai stilingas ir patogus naudojimui maišytuvas suteikia Jūsų vonios kambariui nepakartojamą žavesį.

TEKA maišytuvai gaminami tik iš aukščiausios kokybės žalvario arba aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno. Maišytuvai pagaminti iš žalvario, galvaniniu būdu, padengiami atsparia chromo danga. Maišytuvų gamybai naudojamos medžiagos, tinkančios sąlyčiui su geriamu vandeniu ir sertifikuotos geriamo vandens sertifikatu.

TEKA maišytuvuose yra antikalkinis aeratorius, sulaikantis rūdis, smėlį ir vandenyje susidarančias kalkių nuosėdas, mažinantis vandens sunaudojimą. Vanduo, tekantis pro Teka aeratorių, suteikia lengvumo ir švelnumo pojutį, eliminuoja vandens taškymą.

TEKA dviejų rankenėlių maišytuvuose montuojami naujos kartos aukščiausios kokybės ventiliai, gaminami iš aukščiausios kokybės medžiagų. TEKA ventiliuose naudojamos labai aukšto atsparumo ir ilgaamžiškumo keraminės plokštelės. Teka ventiliai atlaiko 50 barų vandens spaudimą (leidžiamas vandens spaudimas butuose,- nedaugiau kaip 4 barai). TEKA, garantuodama dvigubą kokybės kontrolę, 100 proc. maišytuvų ventilių testuoja 3 kartus. Maišytuvo ventiliui , kaip ir maišytuvui suteikiama 5 metų garantija. Naudojantis maišytuvu su keraminiais ventiliais, būtina turėti prieš maišytuvą sumontuotą mechaninį filtrą.

Teisingai eksploatuojant TEKA gaminius, jų naudojimo ilgaamžiškumas 2,5 karto viršija Europos sąjungos nustatytas normas.

Sumontuoti TEKA maišytuvą yra paprasta ir greita.

Teka - tai produktų gausa, kurią apima virtuvės, vonios ir kt. įranga. Kompanija buvo sukurta 1924m. Vokietijoje. Šiuo metu kompanija turi 23 gamyklas per 110 šalių ir daugiau nei 100 milijonų jų produktų vartotojų visame pasaulyje.

Teka prekės ženklas, priklauso nuo kokybės, technologijų ir naujovių. „Teka“ produktai yra žinomi visame pasaulyje dėl jų patikimumo, efektyvumo ir tikslumo. Šiandien, praėjus beveik 100 metų istorijai, „Teka“ visapusiškai dirba, kad visiems savo produktams suteiktų geriausias funkcijas ir dizainą, kad kiekviename etape būtų pasiekta kompetencija.

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

TEKA 1820 100

TEKA 1820 100

TEKA 1820 100 – klasikinis, dviejų rankenėlių, retro stiliaus praustuvo maišytuvas, padengtas atsparia chromo danga