TEKA INCA 105

Nauja prekė

Aukštas, svirtinis praustuvo maišytuvas, riestu čiaupu, padengtas atsparia chromo danga - TEKA INCA 105

Smulkiau

Prekę turime sandėlyje.

64,00 € su PVM

TEKA INCA 105 – aukštas, svirtinis praustuvo maišytuvas, riestu čiaupu, padengtas atsparia chromo danga.

  • Svirtinė rankenėlė
  • Be automatinio vožtuvo
  • Antikalkinis aeratorius
  • Aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno vandens pajungimo žarnelės, 3/8
  • Geriamo vandens sertifikatas
  • TEKA kasetė su keraminėm plokštelėm
  • 5 metų garantija maišytuvo korpusui ir kasetei
  • 6 mėn. garantija komplektuojančiom dalim

TEKA INCA 105 – aukštas, svirtinis praustuvo maišytuvas, riestu čiaupu, padengtas atsparia chromo danga. Unikalaus dizaino, patogus naudojimui, šiuolaikiškas ir stilingas maišytuvas suteikia Jūsų vonios kambariui nepakartojamą žavesį.

TEKA maišytuvai gaminami tik iš aukščiausios kokybės žalvario arba aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno. Maišytuvai pagaminti iš žalvario, galvaniniu būdu, padengiami atsparia chromo danga. Maišytuvų gamybai naudojamos medžiagos, tinkančios sąlyčiui su geriamu vandeniu ir sertifikuotos geriamo vandens sertifikatu.

TEKA maišytuvuose yra antikalkinis aeratorius, sulaikantis rūdis, smėlį ir vandenyje susidarančias kalkių nuosėdas, mažinantis vandens sunaudojimą, slopinantis įprastai tekančio vandens sukeliamą triukšmą. Vanduo, tekantis pro Teka aeratorių, suteikia lengvumo ir švelnumo pojutį, eliminuoja vandens taškymą.

TEKA maišytuvuose montuojamos naujos kartos aukščiausios kokybės kasetės, gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų. TEKA kasetėse naudojamos labai aukšto atsparumo ir ilgaamžiškumo keraminės plokštelės. Teka kasetės atlaiko 50 barų vandens spaudimą (leidžiamas vandens spaudimas butuose,- nedaugiau kaip 4 barai). TEKA, garantuodama dvigubą kokybės kontrolę, 100 proc. maišytuvų kasečių testuoja 3 kartus. Maišytuvo kasetei, kaip ir maišytuvui suteikiama 5 metų garantija. Naudojantis maišytuvu su keramine kasete, būtina turėti prieš maišytuvą sumontuotą mechaninį filtrą.

Teisingai eksploatuojant TEKA gaminius, jų naudojimo ilgaamžiškumas 2,5 karto viršija Europos sąjungos nustatytas normas.

Sumontuoti TEKA maišytuvą yra paprasta ir greita.   

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

TEKA INCA 105

TEKA INCA 105

Aukštas, svirtinis praustuvo maišytuvas, riestu čiaupu, padengtas atsparia chromo danga - TEKA INCA 105

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: