TEKA TERA 202 KT

Nauja prekė

Termostatinis vonios/dušo maišytuvas, padengtas chromo danga.

Smulkiau

Prekę turime sandėlyje

531,00 € su PVM

TEKA TERA 202 KT – termostatinis vonios/dušo maišytuvas, padengtas chromo danga, iš naujos TEKA kolekcijos.

  • SAVE TOUCH sistema
  • EKO klavišas
  • Automatinis dušo perjungėjas, įmontuotas maišytuvo rankenėlėje
  • 38 laipsnių temperatūros karšto vandens automatinis stop ribotuvas
  • Antikalkinis aeratorius
  • Atbuliniai vožtuvai su filtrais
  • Be dušo komplekto
  • TEKA kasetė su keraminėm plokštelėm
  • 5 metų garantija maišytuvo korpusui ir kasetei
  • 6 mėn. garantija komplektuojančiom dalim

TEKA TERA 202 KT - pažangus termostatinis vonios/dušo maišytuvo modelis, padengtas chromo danga, komplektuojamas be dušo komplekto. Unikalaus, TEKA dizaino, šiuolaikiškas ir stilingas maišytuvas suteikia Jūsų vonios kambariui arba dušinei nepakartojamą žavesį.

Maišytuvas pagamintas pagal SAVE TOUCH technologiją, kuri apsaugo žmogų nuo nudegimų prisilietus prie karšto maišytuvo korpuso. Maišytuvo korpuso sienelės visada išlieka vėsios.

TEKA maišytuvuose yra antikalkinis aeratorius, sulaikantis rūdis, smėlį ir vandenyje susidarančias kalkių nuosėdas, mažinantis vandens sunaudojimą, slopinantis įprastai tekančio vandens sukeliamą triukšmą. Vanduo, tekantis pro Teka aeratorių, suteikia lengvumo ir švelnumo pojūtį, eliminuoja vandens taškymą.

TEKA maišytuvai gaminami tik iš aukščiausios kokybės žalvario arba aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno. Maišytuvai pagaminti iš žalvario, galvaniniu būdu, padengiami atsparia chromo danga. Maišytuvų gamybai naudojamos medžiagos, tinkančios sąlyčiui su geriamu vandeniu ir sertifikuotos geriamo vandens sertifikatu.

TEKA maišytuvuose montuojamos naujos kartos aukščiausios kokybės kasetės, gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų. TEKA kasetėse naudojamos labai aukšto atsparumo ir ilgaamžiškumo keraminės plokštelės. Teka kasetės atlaiko 50 barų vandens spaudimą (leidžiamas vandens spaudimas butuose,- nedaugiau kaip 4 barai). TEKA, garantuodama dvigubą kokybės kontrolę, 100 proc. maišytuvų kasečių testuoja 3 kartus. Maišytuvo kasetei, kaip ir maišytuvui suteikiama 5 metų garantija. Naudojantis maišytuvu su keramine kasete, būtina turėti prieš maišytuvą sumontuotą mechaninį filtrą.

Teisingai eksploatuojant TEKA gaminius, jų naudojimo ilgaamžiškumas 2,5 karto viršija Europos sąjungos nustatytas normas.

Sumontuoti TEKA maišytuvą yra paprasta ir greita.

Teka - tai produktų gausa, kurią apima virtuvės, vonios ir kt. įranga. Kompanija buvo sukurta 1924m. Vokietijoje. Šiuo metu kompanija turi 23 gamyklas per 110 šalių ir daugiau nei 100 milijonų jų produktų vartotojų visame pasaulyje.

Teka prekės ženklas, priklauso nuo kokybės, technologijų ir naujovių. „Teka“ produktai yra žinomi visame pasaulyje dėl jų patikimumo, efektyvumo ir tikslumo. Šiandien, praėjus beveik 100 metų istorijai, „Teka“ visapusiškai dirba, kad visiems savo produktams suteiktų geriausias funkcijas ir dizainą, kad kiekviename etape būtų pasiekta kompetencija.

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

TEKA TERA 202 KT

TEKA TERA 202 KT

Termostatinis vonios/dušo maišytuvas, padengtas chromo danga.