Akcija ! Teka Ares 202 Padidinti

TEKA ARES 202

Nauja prekė

Svirtinis vonios/dušo maišytuvas, lietu čiaupu, padengtas atsparia chromo danga, su dušo komplektu.

Smulkiau

Prekę turime sandėlyje.

95,20 € su PVM

-20%

119,00 € su PVM

TEKA ARES 202 – svirtinis vonios/dušo maišytuvas, lietu čiaupu, padengtas atsparia chromo danga, su dušo komplektu:

  • Svirtinė rankenėlė
  • Maišytuvo korpuse įmontuotas dušo perjungėjas
  • Triukšmo slopintuvas
  • Antikalkinis aeratorius
  • Su dušo komplektu (laikiklis, dušo žarna 150cm, dušo galvutė 3 padėčių)
  • Geriamo vandens sertifikatas
  • TEKA kasetė su keraminėm plokštelėm
  • 5 metų garantija

TEKA ARES 202 modelis - svirtinis vonios/dušo maišytuvas lietu čiaupu , padengtas atsparia chromo danga, su dušo sistema. Unikalaus dizaino maišytuvas patogus naudojimui tiek vonioje, tiek dušo kabinoje. Šiame modelyje yra sumontuotas triukšmo slopintuvas.

TEKA maišytuvai gaminami tik iš aukščiausios kokybės žalvario arba aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno. Maišytuvai pagaminti iš žalvario, galvaniniu būdu, padengiami atsparia chromo danga. Maišytuvų gamybai naudojamos medžiagos, tinkančios sąlyčiui su geriamu vandeniu ir sertifikuotos geriamo vandens sertifikatu.

TEKA maišytuvuose yra antikalkinis aeratorius, sulaikantis rūdis, smėlį ir vandenyje susidarančias kalkių nuosėdas, mažinantis vandens sunaudojimą, slopinantis įprastai tekančio vandens sukeliamą triukšmą. Vanduo, tekantis pro Teka aeratorių, suteikia lengvumo ir švelnumo pojutį, eliminuoja vandens taškymą.

TEKA maišytuvuose montuojamos naujos kartos aukščiausios kokybės kasetės, gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų. TEKA kasetėse naudojamos labai aukšto atsparumo ir ilgaamžiškumo keraminės plokštelės. Teka kasetės atlaiko 50 barų vandens spaudimą (leidžiamas vandens spaudimas butuose,- nedaugiau kaip 4 barai). TEKA, garantuodama dvigubą kokybės kontrolę, 100 proc. maišytuvų kasečių testuoja 3 kartus. Maišytuvo kasetei, kaip ir maišytuvui suteikiama 5 metų garantija. Naudojantis maišytuvu su keramine kasete, būtina turėti prieš maišytuvą sumontuotą mechaninį filtrą.

Teisingai eksploatuojant TEKA gaminius, jų naudojimo ilgaamžiškumas 2,5 karto viršija Europos sąjungos nustatytas normas.

Sumontuoti TEKA maišytuvą yra paprasta ir greita.

Teka - tai produktų gausa, kurią apima virtuvės, vonios ir kt. įranga. Kompanija buvo sukurta 1924m. Vokietijoje. Šiuo metu kompanija turi 23 gamyklas per 110 šalių ir daugiau nei 100 milijonų jų produktų vartotojų visame pasaulyje.

Teka prekės ženklas, priklauso nuo kokybės, technologijų ir naujovių. „Teka“ produktai yra žinomi visame pasaulyje dėl jų patikimumo, efektyvumo ir tikslumo. Šiandien, praėjus beveik 100 metų istorijai, „Teka“ visapusiškai dirba, kad visiems savo produktams suteiktų geriausias funkcijas ir dizainą, kad kiekviename etape būtų pasiekta kompetencija.

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

TEKA ARES 202

TEKA ARES 202

Svirtinis vonios/dušo maišytuvas, lietu čiaupu, padengtas atsparia chromo danga, su dušo komplektu.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: